V2 Cigs jest największym na świecie sprzedawcą e-papierosów i sprzętu do e-palenia. Sprzedaje wiele różnych e-papierosów i e-cieczy, między innymi e-papierosy z serii mini. Znane są również ich produkty premium charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania. Proponuje również szeroki zakres e-cieczy w różnych cieczy. V2 Cigs rozpoczęło swoją działalność w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu rozszerzyło swoją działalność na UE i Australię. Ma teraz centra dystrybucyjne w Wielkie Brytanii, Czechach oraz w Miami na Florydzie. Ma też specjalne strony internetowe dla poszczególnych krajów w różnych językach, dla łatwiejszego zakupu i płatności.

Jakość testowanych e-papierosów

91V2 Cigs nie spoczywa jednak na laurach i nieustannie przesuwa granice jeśli chodzi o e-papierosy i urządzenia odparowujące. Ta branża nieustannie się rozwija. Ich mini seria v2 EX jest najlepsza na rynku, jeśli chodzi o mini e-papierosy. Posiada też najlepsze wkłady i baterię. V2 przesuwa również granicę, jeśli chodzi o parowniki. Innowacje na własną rękę nie są wystarczające. V2 oferuje także niezrównaną jakość swoich produktów. Sprawdź też niektóre wyniki badań kontroli jakości, aby wiedzieć co teraz dzieje się w V2. Wszystkie produkty V2 Cigs są zaprojektowane przez wyspecjalizowanych inżynierów w Kalifornii i na Florydzie.

Wszystkie wkłady zapachowe V2 Cigs są pakowane i uszczelnione folią w celu ochrony przed zanieczyszczeniem i zapewniają świeżość produktów przed oznaczonym terminem ważności. E-ciecz V2 jest pakowana w specjalnie zaprojektowanych butelkach, chroniących przed dziećmi. Vapor Couture to specjalny e-papieros zaprojektowany i wyprodukowany przez V2 tylko dla kobiet. Ten elektroniczny papieros ma kilka ciekawych akcesoriów i jest warty obejrzenia, jeśli jesteś kobietą i podążasz za modą.

Modne palenie elektroniczne

V2 oferuje wspaniałe poręczenia i gwarancje. To jest dobre, jeśli kupujesz e-papierosy po raz pierwszy. Masz np. 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli stwierdzisz, że ten papieros elektroniczny nie jest jednak dla Ciebie. Proszę sprawdzić szczegóły 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jak również ich dożywotnią gwarancję, aby zobaczyć na co możesz liczyć.

Dożywotnia gwarancja ma zastosowanie tylko do części elektrycznych i elektronicznych, nie zaś do e-cieczy, wkładów czy produktów jednorazowych. Dożywotnia granica nie obejmuje też linii V2 Pro. V2 oferuje także bardzo satysfakcjonujący program nagród. Możesz zarobić punkty na wiele różnych sposobów i możesz je później wykorzystać podczas robienia zakupów i zaoszczędzić w ten sposób trochę pieniędzy!