epapierosNo i w końcu doczekaliśmy się dnia w którym to nowy i jeszcze nie tak dawno rewolucyjny wynalazek zostanie opatrzony odpowiednimi regulacjami prawnymi. Na to wszystko dzisiaj szykuje się cały rynek e-papierosów który już wie że z tego wszystkiego mogą wyjść tylko problemy niż jakieś ewentualne korzyści. Elektroniczne papierosy do tej pory pozostawały nienaruszone czyli w skrócie nie objęto jest regulacjami prawnymi. Jaki więc będzie los e-papierosa na pewno zbyt konkretne przepisy mogą sprawić że cała sprzedaż e-papierosów zwłaszcza w sieci na jakiś czas gwałtownie wyhamuje. Może więc to się wiązać z o wiele niższymi niż dotychczas zarobkami które można było liczyć z ogólnej sprzedaży e-papierosów.

Jak będą sprzedawane e-papierosy?

Warto podkreślić że regulacje pojawiają się jakieś 8 lat po tym ja po raz pierwszy zaczęto sprowadzać do naszego kraju wspomniane urządzenia. Przez te wspomniane lata rynek elektronicznych papierosów rozwinął się co możemy zauważyć. Dawniej całe urządzenie do palenia było stosunkowo drogie teraz jednak kiedy mamy pełny rozkwit e-papierosa to urządzenia możemy nabyć nawet za kwotę 70 zł oczywiście bez wkładów które musimy dokupić oddzielnie. Tak to właśnie wygląda z punktu widzenia osoby która zamierza w przyszłości nabyć takie urządzenie. Wracając jednak do kwestii samych przepisów mogą one sprawić że w ostateczności uderzą w Polską gospodarkę która opiera się właśnie na sprzedaży e-papierosów przynajmniej w jakieś części.

Jak zmieni się rynek e-palenia w Polsce?

Rynek papierosów elektronicznych zyska więc wspomniane regulacje co sprawi że pojawią się mniej lub bardziej uciążliwe restrykcje a przecież nie od dziś wiadomo że Polacy nie lubią jakiś sztucznych ograniczeń które powstają właśnie przez takie przepisy. Niestety nie my mamy tutaj dużo do powiedzenia a nasza władza która stara się w miarę możliwie szybki sposób opanować ekspansję e-papierosa w Polsce. W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele znanego sklepu z e-papierosami – https://e-papieros.shop.pl/7-e-papierosy. Trzeba powiedzieć sobie szczerze dzieje się tak z prostego powodu dzięki takim ograniczeniom wzrośnie ponownie sprzedaż tradycyjnych papierosów a warto odnotować że branża tytoniowa na skutek większego popytu na e-papierosa bardzo mocno utraciła swoje wpływy co w tym wypadku jest sprawą bardzo ważną Jest to dobitny przykład na to że pewne określone lobby stara się zmienić tą niekorzystną sytuację na swoją korzyść. W ten sposób innowacyjny e-papieros jest zwyczajnie obrzucany błotem w imię prowadzenia pomyślnych interesów. Nie nam jednak osądzać sprawę jednak regulację pokazują jak dzisiaj załatwia się sprawy niepożądanych produktów które wywołują wielkie zamieszanie na obecnym rynku.