Wraz z premierą ich linii EX produktów, V2 e-papierosy są bardzo cenione i popularne przez miłośników e-palenia. Posiadają jednorazowe zbiorniki, pyszny wybór smaków e-cieczy i unikalną technologię hybrydową, która łączy mobilność z wydajnością.

V2 niedawno zakończyła wprowadzanie na rynek serii produktów EX. Ta nowa seria zawiera w zasadzie e-papierosy ze zbiornikami jednorazowymi, mocniejszymi bateriami, lepszym smakiem i zwiększonej produkcji pary bez dużej objętości. Warto sprawdzić ich oficjalne video na oficjalnej stronie firmy.

Nowe linie e-papierosów

e-papierosZasadniczo papierosy V2 serii EX są hybrydą pomiędzy przenośnymi, miniaturowymi e-papierosami, a potężnymi, do wielokrotnego użytku, z osobistymi ustawieniami odparowującymi. I naprawdę myślę, że jest to idealne połączenie.

Jeśli zastanawiasz się, czy e-palenie jest dla Ciebie, to myślę, że warto spróbować produktów firmy V2. Jeśli jesteś początkujący, myślę, że są to idealne produkty dla Ciebie. Możesz mieć wspaniałe smaki, solidną produkcję pary i e-papierosy, które z pewnością Cię usatysfakcjonują. Z pewnością spodoba Ci się połączenie wydajności z przenośnością. Produkcja pary tego nowego produktu naprawdę jest porównywalna do zaawansowanych opcji, takich jak konfiguracja eGo.

V2 mają do wyboru wiele starterów. Jesteśmy prawie pewni, że coś będzie pasować do Twojego budżetu i potrzeb. V2 Standard EX Kit w zasadzie różnią się tylko jedną rzeczą od Standard EX i Standard E-Liquid. Dotyczy ona nowych kartomizerów EX. Są one napełnione, zazwyczaj nie jest to dobra rzecz, ale są one zaprojektowane z kapslem zabezpieczającym dopływ powietrza i nie pociągają za sobą bawełny. Będziemy z pewnością zadowoleni ze smaku pary. W zestawie znajdują się również dwie baterie, dwa zestawy po 5-smaków i USB/ładowarką.

Zaawansowane e-papierosy

Z kolei Standard E-Liquid Tank jest wyjątkowy i wyróżnia się od innych produktów firmy, dlatego, że zawiera naboje „Ex-Blanks”. Jeśli chcesz zbiorniki wielokrotnego napełniania, warto kupić ten zestaw. Możesz uzupełnić puste pola z jakąkolwiek e-cieczą na rynku, co oznacza, że można konfigurować swoje doświadczenia i zaoszczędzić pieniądze. Nie kupujemy bowiem nowych kartridżów, a tylko kupujemy e-ciecz. Dzięki papieros elektroniczny może stać się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. W zestawie znajdziemy także dwie baterie i dwie butelki e-liquid w dowolnych dwóch smakach.

V2 oferuje urządzenie Power Cig. Obejmuje ono 5 wkładów i może być podłączone bezpośrednio przez port USB do Twojego komputera. Power Cig jest zgodny z z EX Blanks, co oznacza, że można użyć zbiorników wielokrotnego napełniania oraz baterii, która nie musi być naładowana.