Płynów firmy DR Jack chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu waperowi, jest to firma która znajduje się od bardzo długiego czasu na naszym rynku elektronicznych papierosów i jest lubiana zarówno przez nowych użytkowników i przez tych który już mają kilku letni staż w wapowani i można powiedzieć, że „z nie jednego pieca chleb jedli”. Dlatego dziś chciałem opisać wam płyn tej firmy o smaku czarnej porzeczki o mocy 12mg/ml, czyli jak wiecie dla mnie to kolejne zabójstwo nikotynowe.

Prezentacja

liquidJak w przypadku większości dobrych i znanych płynów dostajemy liquid w kartonowym pudełeczku na którym znajdziemy wszystkie potrzebne nam informacje, na przykład o tym, że firma kontrolowana jest przez eSMOKING INSTITUTE, więc mamy w tym wypadku pewność, że nasz zakup jest dobrej jakości. W środku znajduje się klasyczna plastikowa 10 mililitrowa butelka z płynem, która nie różni się od niczego z innych firm, znajdziemy również ulotkę z wszystkimi ostrzeżeniami i zaleceniami w języku Polskim, Niemieckim i Angielskim.

Smak, chmura, moc i cena

Więc do rzeczy, zajmijmy się tym co dla prawdziwego wapera jest najważniejsze. Płyn jest bardzo klarowny i ma zabarwienie delikatnie słomkowe,prawie przezroczyste i jest na pewno z kategorii tych rzadkich. Po odkręceniu butelki czuć bardzo przyjemny zapach soku z czarnej porzeczki i jeśli ktoś jest fanem tego typu soków to na pewno polubi również ten płyn. Chmurka jak w przypadku większości liquidów masowej produkcji jest optymalna i może nie jest rekordowa, ale na pewno zaspokoi potrzeby wszystkich którzy uwielbiają smaki owoce, ponieważ to on jest tutaj dominujący i najważniejszy. Dobrze skoro już zaczeliśmy mówić o tym pysznym aromacie to tak jak w przypadku zapachu jest on bardzo intensywny i zbliżony do soku z kartonu,dodatkowo jest bardzo orzeźwiający i w okresie wakacyjnym świetnie będzie smakował w połączeniu z mentholem, lub jakąś miętą, dodatkowo nie jest słaby, więc nie powinniśmy po pewnym czasie się tak do niego przyzwyczaić, że przestaniemy czuć jego smak. Mocy nie mogę opisać wam dobrze, ponieważ płyn jest dla nas po prostu zbyt mocny i to kolejny płyn który zagości w zbiorach mojej dziewczyny, jednak nic nie gryzie w gardło i dlatego mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wszystko jest tak jak powinno. Jeśli zależy nam na odpowiendiej cenie to naszego Doktora Jacka możemy dostać w cenach poniżej 10 złotych, dlatego spokojnie można powiedzieć, że jest na każką kieszeń.