VaporFi szybko stało się niekwestionowanie najlepszą firmą produkującą e-papierosy na rynku. Co jest bardzo mało kto o niej słyszał przed rokiem 2014. Okazuje się, że ta sama firma, która jest właścicielem VaporFi, jest także EverSmoke i South Beach Smoke. Ale VaporFi jest inne. Oni wtargnęli na rynek z ogromną ilością wysokiej jakości ustawień pary i prawdopodobnie dzięki temu stają się największym w Internecie sprzedawcą e-papierosów.

Mają ogromny wybór e-papierosów, aż 8 bardzo zróżnicowanych modeli, od tradycyjnego, podobnego do klasycznego papierosa, aż po bardzo nowoczesny gadżet, który wygląda jak rekwizyt science-fiction. Dlatego e-palenie staje się tak modne. Ale ich największym atutem jest e-ciecz (e-liquid). Nie tylko mają oni ogromny wybór i dużo świetnych recenzji, ale także mają funkcję pozwalającą na tworzenie własnych mieszanek smaków już istniejących. To niesamowite.

Jaki e-papieros ci się spodoba?

e-palenieElektroniczny papieros VaporFi z pewnością sprawią Ci radość, jeżeli kochasz niesamowite smaki będące wyzwaniem dla Twoich kubków smakowych, chcesz prostej, lecz skutecznej konfiguracji e-papierosów, chcesz wyjaśnienia poszczególnych opcji podczas robienia zakupów oraz lubisz akcesoria, które będą odpowiadać Twoim potrzebom i preferencjom. Ale tak naprawdę myślę, że każdy chciałby spróbować produktów VaporFi i powinien dać im szansę. Więc kup i wypróbuj, czy te produkty są fantastyczne. Możesz też odwiedzić ich sklep internetowy.

VaporFi oferuje szeroki wybór modeli. Warto zapoznać się z przykładowymi. Ekspresowy Starter Kit jest typową opcją dla osób, które chcą wypróbować, jak smakują e-papierosy. Idealny zakup dla tych, którzy chcą coś małego i przenośnego. Mają własne kartridże, więc nie trzeba ich w przyszłości dokupywać. Air Starter Kit jest z kolei bardziej zaawansowany niż Kit Express. Jest większy i ma łatwiejszy zbiornik na uzupełnienie e-cieczy. Jednak nadal brakuje mu mocy, której myślę, że użytkownicy chcą. Jest tylko bateria 350 mAH, co oznacza, że często trzeba ładować e-papierosy, jeśli będziemy je systematycznie stosować. Ma fajny design, ale nie polecam tego modelu, biorąc pod uwagę inne produkty tej firmy.

Rozwiązania dla początkujących e-palaczy

Zestaw Pro jest absolutnie najlepszym rozwiązaniem dla początkujących, którzy chcą z jednorazowych lub innych miniaturowych e-papierosów. Baterie te są bardzo ładnie opakowane, zbiorniki są wielokrotnego użytku i wypompowują naprawdę wielką pachnącą parę. Ten model staje się coraz bardziej popularne wśród osób, dla których e-palenie jest przyjemnością. Z kolei Starter Kit Rocket jest nową wersją wymyśloną przez VaporFi. Kierowany jest do osób, którzy szukają przenośnych modeli. Baterie mają zmienne napięcie, dzięki czemu można dostosować moc do własnych potrzeb, a zbiorniki mają kontrolę przepływu powietrza, aby dodać jeszcze większą sterowność. Ta fantastyczna konfiguracja i cena jest bardzo rozsądna dla wysokiej klasy e-papierosów.